O mnie | internetoweszalenstwa | e-blogi.pl
O mnie 2014-12-15

Czy chcielibyście poznać osobę, która właśnie teraz zasiada po drugiej stronie komputera i pisze do was? Jeśli tak, to przeczytajcie ten wpis, bo poświęcę go właśnie mojej osobie!

Mam na imię Marlena. Prowadzę swój własny e-sklep. I z racji tego, że nie lubię, jak mnie oszukują inni sprzedawcy w internecie, nigdy nikogo nie oszukuję. A co więcej! Dbam o prawa konsumenta i nawet informuję o prawach, o których nie musiałabym informować. Chcę uchodzić za godnego zaufania sprzedawcę i dobrego człowieka. Dlatego także prowadzę tego bloga i zwracam wam uwagę na niuanse, które mogą przyczynić się do tego, że niestety nie otrzymacie upragnionego towaru.

Jestem także wielką zwolenniczką domowej kuchni. Nie prowadzę jeszcze bloga poświęconego gotowaniu, ale mocno się nad tym zastanawiam. Myślę, że mam wrodzony talent do przygotowywania dobrych i smakowitych posiłków. Myślę więc, że czas wypróbować mój talent. Nie można przecież rezygnować z darów, jakie się otrzymało od losu.

Lubię także żeglować i spędzać czas na Mazurach. Myślę, że jest to jedna z najładniejszych krain w naszym kraju. Jeszcze nic, ani morze, Karkonosze, Tatry, Pojezierze Lubuskie czy Góry Świętokrzyskie, nie zrobiły na mnie takiego wrażenia. Być może kiedyś tam zamieszkam. Wybuduję dom i będę napawać się słodką ciszą. :)Dodaj komentarz


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]