Internet jest rynkiem. | internetoweszalenstwa | e-blogi.pl
Internet jest rynkiem. 2015-02-20


 Internet to prawdziwy rynek w świecie wirtualnym.


  Poruszanie się po internecie okazuje się o wiele łatwiejsze, niż poruszanie się po świecie realnie istniejącym, a nawigacja internetowa jest chyba solidniejsza od nawigacji w świecie realnym.


  Chodzenie po internecie jest więc, i łatwiejsze i szybsze, a wszelkie pomyłki naprawiamy wyjątkowo szybko i nic nas one nie kosztują.


  Ile kosztuje pomyłka kierunku poruszania się ulicami miasta lub korytarzami Centrum Handlowego wie każdy, bo każdemu się kiedyś pomyliło. W przypadku jazdy samochodem jest to koszt benzyny, w przypadku jazdy tramwajem jest to koszt biletu MPK, a podczas pochodu w hipermarkecie jest to ból nóg i zmarnowany czas.


  Z tych powodów przyszłość wędrówek internetowych rysuje się bardzo obiecująco.


  Zarówno rynki handlowe, jak i urzędy ze sprawunkami osobistymi, rodzinnymi i zawodowymi czeka internetowy rozwój. Istnieją studia internetowe, kursy internetowe, praca zarobkowa i zatrudnienia internetowe, rozliczenia podatków internetowe, zdarzył się już nawet ślub przez internet, operacja chirurgiczna przez internet, sprawy sądowe przez internet i wiele innych spraw załatwiamy przez internet.


  Internet zlikwidował wszelkie bariery ograniczające nasze działania i już nie pamiętamy jak ciężko się żyło bez wszędobylskiego internetu.


Dodaj komentarz


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]