Analiza socialmedia. | internetoweszalenstwa | e-blogi.pl
Analiza socialmedia. 2015-04-25


  Social Media to dziś powszechna forma kontaktu między ludźmi i firmami, a także nasza prezentacja reklamująca nas.


  Wielu pracodawców regularnie śledzi dokonania swoich pracowników na łamach stron internetowych Facebook'a i Twitter'a. Od tego co zobaczą na kontach pracownika i kandydata na określone stanowisko pracy, często zależy dalsza kariera osób. Wielu pracodawców żąda podania adresu Facebook'a kandydata do pracy, w swoim Curriculum Vitae.


  Z tych powodów należy zadbać o swój wizerunek internetowy. Pomocne w tym są firmy zajmujące się analizą poczytności naszych stron Social Media, jedną z nich jest Social Bacers, która analizuje stan naszych stron i ich poczytność w określonych kręgach geograficznych i społecznych. Możemy zatem na bieżąco ustalać kto jest naszym czytelnikiem. Poznajemy wiek naszych czytelników i ich płeć, ich status społeczny i miejsce geograficzne w jakim żyją. Firma analityczna Social Bacers prowadzi regularną analizę wszystkich portali zajmujących się kontaktami socjalnymi należącymi do klienta zlecającego ich analizę. Facebook, Twitter, YouTube, Google+ zarejestrowane na klienta zlecającego ich obserwację i wnioski z ich działalności, są na bieżąco i regularnie poddawane analizie.


  Klient Social Bacers może w każdej chwili odwiedzić swoje konto na stronie analiz i skontrolować efekty obserwacji. Wnioski z obserwacji mogą okazać się pomocne w dalszej twórczości właściciela stron internetowych.


Dodaj komentarz


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]