internetoweszalenstwa | e-blogi.pl
Internet jest rynkiem. 2015-02-20


 Internet to prawdziwy rynek w świecie wirtualnym.


  Poruszanie się po internecie okazuje się o wiele łatwiejsze, niż poruszanie się po świecie realnie istniejącym, a nawigacja internetowa jest chyba solidniejsza od nawigacji w świecie realnym.


  Chodzenie po internecie jest więc, i łatwiejsze i szybsze, a wszelkie pomyłki naprawiamy wyjątkowo szybko i nic nas one nie kosztują.


  Ile kosztuje pomyłka kierunku poruszania się ulicami miasta lub korytarzami Centrum Handlowego wie każdy, bo każdemu się kiedyś pomyliło. W przypadku jazdy samochodem jest to koszt benzyny, w przypadku jazdy tramwajem jest to koszt biletu MPK, a podczas pochodu w hipermarkecie jest to ból nóg i zmarnowany czas.


  Z tych powodów przyszłość wędrówek internetowych rysuje się bardzo obiecująco.


  Zarówno rynki handlowe, jak i urzędy ze sprawunkami osobistymi, rodzinnymi i zawodowymi czeka internetowy rozwój. Istnieją studia internetowe, kursy internetowe, praca zarobkowa i zatrudnienia internetowe, rozliczenia podatków internetowe, zdarzył się już nawet ślub przez internet, operacja chirurgiczna przez internet, sprawy sądowe przez internet i wiele innych spraw załatwiamy przez internet.


  Internet zlikwidował wszelkie bariery ograniczające nasze działania i już nie pamiętamy jak ciężko się żyło bez wszędobylskiego internetu.


Gdzie kupić buty? 2015-02-14


 Gdzie kupić nowe buty?


  Bieganina po sklepach, czy przerzucanie stron internetowych?


 Zdecydowanie łatwiejsza jest ta druga opcja, która jest zarówno szybsza, jak i wygodniejsza, ponieważ odbywa się w naszym ulubionym fotelu w wygodnych kapciach.


  Dużą i różnorodną ofertę w tym roku przygotował sklep internetowy Shoe - Mania  http://shoe-mania.pl , który właśnie w tych dniach ogłosił Ostateczną Wyprzedaż obuwia wszelkiego rodzaju i koloru. W sklepie Shoe - Mania znajdziemy niezliczoną ofertę butów najlepszych marek firm obuwniczych na świecie. Zarówno kozaki, półbuty, jak i klasyczne szpilki nie stanowią żadnego problemu, dopasujemy odpowiednie obuwie do każdej kreacji z naszych szaf i każdej pory roku jaką spotkamy za oknem. Dodatkowym atutem sklepu Shoe - Mania jest możliwość zwrotu zakupionych butów w terminie dziesięciu dni, a więc w przypadku jeśli buty nie spełniają naszych oczekiwań to wystarczy je odesłać do sklepu.


  Zima to pora roku, w której wykorzystujemy buty każdego rodzaju, w zależności od tego gdzie się wybieramy musimy być wyposażeni często w buty na zmianę do pomieszczeń zamkniętych. Jeśli celem naszego wyjścia na zabawę jest lokal lub mieszkanie zaprzyjaźnionych osób, które zaprosiły nas na imieniny, musimy zabrać ze sobą dodatkową parę butów, aby nie spędzać całego wieczoru w ciepłych skórzanych kozakach, które świetnie nadawały się na drogę w śniegu, ale są zdecydowanie za ciepłe do pomieszczeń zamkniętych, gdzie zamierzamy nie tylko biesiadować przy stole, ale także tańczyć. Należy więc, zawsze pamiętać o wygodnych imprezowych sandałach lub szpilkach, w których spędzimy cały wieczór.


Promocje w sklepach. 2015-02-11


 Promocje w sklepach to już codzienność, która nikogo nie zdziwi.


 Zdążyliśmy się już do nich przyzwyczaić, a wielu dało radę się nawet uodpornić.


  Wielu klientów, twierdzi, że w trakcie promocji dopiero zaczynają pojawiać się prawdziwe ceny oferowanego towaru, a wcześniejsze ceny były nie prawdziwe. Osoby z takim założeniem czekają na swoją właściwą cenę i wystrzegają się cen sprzed promocji.


  Jakkolwiek to nazwiemy, rezultat jest pozytywny dla sklepu, ponieważ dochodzi do zakupu towaru właśnie w czasie trwania promocji, a więc cel zamierzony jest osiągnięty.


  Istnieje także grupa klientów, którzy nie wierzą w napisy na półkach sklepowych obwieszczające promocję, ci z kolei uważają, że ceny w trakcie promocji niczym się nie różnią od wcześniejszych cen i są to klienci przechodzący obojętnie obok półek z cenami promocyjnymi, ci kupują towar tylko wtedy gdy go naprawdę potrzebują po aktualnej cenie.


  Trzeba przyznać, że polskie społeczeństwo jest wyjątkowo odporne na manipulacje cenowe i jest wyjątkowo powściągliwie nastawione do wszelkich manipulacji cenowych, co daje Polakom swobodę wolnego wyboru podczas zakupów.


Przeciętny Polak zastanawia się nad jakością produktu, a nie nad jego ceną.


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]